top of page

22.09.2023

Сьогодні продовжено роботу тренінгу "Підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми" в межах спільної діяльності Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та IOM Ukraine.

На другий день тренінгу ми зосередилися на важливих аспектах встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Програма включала в себе такі теми: Особливості надання статусу ОПТЛ дитині та дитині іноземцю, а також недієздатній особі, іноземцям та особам без громадянства. Виявлення найтиповіших проблем, що виникають в процесі встановлення статусу ОПТЛ. Обговорення морально-етичних засад роботи з постраждалими від торгівлі людьми та розвиток комунікативних практик і прийомів активного слухання. Розгляд основних правил та принципів проведення інтерв’ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, включаючи процес опитування і співбесіду з особами, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми. Ознайомлення з алгоритмами надання допомоги та мультидисциплінарним підходом в організації надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Розгляд стандартів надання послуг та організація надання допомоги особам, які отримали відмову у встановленні статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.

Цей тренінг сприятиме підвищенню кваліфікації учасників і допомагає покращити важливу роботу з постраждалими від торгівлі людьми.

Будьте готові ділитися отриманою інформацією та навичками, щоб спільно боротися за права та безпеку цих людей.


Comments


bottom of page