top of page

22.05.2024

22 травня 2024 року фахівчині Одеського Центру допомоги врятованим прийняли участь у Молодіжному ярмарку вакансій "ТРАЄКТОРІЯ ТВОЄЇ КАРЄРИ", який відбувся у Міському саду. Співробітниці проводили інформування та консультування щодо переліку послуг, які можуть отримати постраждали від будь якої форми насильства у Центрі допомоги врятованим.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Отримати безкоштовну і комплексну соціально-психологічну, інформаційну та правову підтримку Ви можете у Центрі допомоги врятованим у місті Одеса по вул. Косовська, 2-д або за телефоном Центру 067-131-39-38.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

コメント


bottom of page