top of page

22.04.2024

Мобільна бригада м.Хуст зійснила ще один виїзд до села Нижнє Селище .

Необхідність надання допомоги особам, змушеним з об'єктивних причин стихійно змінити місце свого проживання, зростає з кожним днем, тому мобільна бригада м.Хуст 42.2 соціально-психологічної допомоги у складі психолога, соціального працівника провела захід в с.Нижнє Селище (шелтері для ВПО )

 Фахівчиня МБ провела інформаційну сесію щодо гендерно зумовленого насильства, де дала корисні поради та рекомендації з попередження критичних ситуацій.

 Психолог нашої бригади провела психологічні консультації тим, хто мав у цьому потребу та арт терапію для дітей ВПО .

 Під час цієї зустрічі ми надали цінну інформацію та консультації щодо питань гендерного та домашнього насильства.

 Також фахівчиня МБ ознайомила жителів села з процедурами та можливостями перенаправлення до відповідних структур у разі потреби.

 Ми завжди готові допомогти та підтримати кожного, хто потребує нашої допомоги та підтримки.

Мобільні бригади та кейс-менеджер працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, через імплементаційного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Comments


bottom of page