top of page

22.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

22.03.2024

Важливе повідомлення з передової допомоги!

22 березня 2024 року, наша мобільна бригада здійснила виїзд до селища Молодіжне в Херсонському районі, де продовжується війна. Наша команда, що складається з лікаря, соціальної працівниці та психологині, працювала на виїзді, щоб надати необхідну допомогу мешканцям, які опинилися у складних умовах.

У селищі практично зруйновані всі адміністративні будівлі, а фельдшерсько-акушерський пункт перебуває в аварійному стані. Проте завдяки спільним зусиллям та підтримці старости селища, ми змогли організувати тимчасовий прийом у магазині.

Наш лікар провів прийом та консультування пацієнтів прямо у магазині, а соціальна працівниця та психологиня проводили інформаційну роботу та індивідуальне консультування на вулиці. Ми здійснили оцінку потреб місцевих жителів, надали психологічну підтримку та скерували їх до органів місцевої влади для отримання необхідних послуг, таких як пенсійне забезпечення, соціальний захист та медична допомога.

Наша робота є невід'ємною частиною у забезпеченні допомоги тим, хто потребує її найбільше. Ми продовжуємо працювати на передовій, щоб допомагати тим, хто переживає найважчі часи. Спільно ми сила, і разом ми зможемо подолати будь-які випробування.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

댓글


bottom of page