top of page

22.01.2024

Третій день навчального тренінгу із самозайнятості в онлайн форматі серед учасників проєкту «Зміцнення економічного потенціалу осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації або ґендерно зумовленого насильства», що впроваджується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з IOM Ukraine за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна завершено.

Розглянули юридичні та бухгалтерські аспекти діяльності мікробізнесу, рекомендації щодо підготовки бізнес-планів та їх представлення на розгляд конкурсної комісії, надані приклади презентації претендентів на отримання грантів.

Роботу з написання бізнес-планів розпочато. Бажаємо учасникам проєкту натхнення в написанні та вдалого захисту бізнес-планів власної справи.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comentários


bottom of page