top of page

21-23.11.2023

Співробітниці Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» - Ніна Семікоп та Тетяна Пелеєва взяли активну участь у триденному тренінгу, спрямованому на вдосконалення механізмів проведення переговорів в гуманітарному контексті.

Захід, що відбувся в Бухаресті, був організований відомими установами UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, яка допомагає розвивати потенціал жінок у всіх сферах та Institute of International Relations Clingendael, що спеціалізується на міжнародних відносинах.

Цей тренінг став платформою для обміну досвідом та вивчення передових підходів у проведенні ефективних переговорів в умовах гуманітарних викликів.

Учасниці збагатили свої знання та навички, щоб бути ще більш ефективними в захисті прав та інтересів в умовах складних ситуацій.  #ГуманітарніПереговори #UNWomen #МіжнародніВідносини


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page