top of page

21-22.10.2023

21-22.10.2023 в Одесі у культурному центрі Union відбувся захоплюючий Всеукраїнський жіночий фестиваль "АНІМА." Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» приймав активну участь у цьому заході та наші представники були в числі спікерів.

Фестиваль "АНІМА" присвячений жіночій силі та впливу жінок у суспільстві. Ресурсні жіночі кола, культура, мистецтво та навколишня краса - це джерела натхнення для жінок, які завжди йдуть вперед, незважаючи на всі виклики та труднощі.

Організатори заходу зібрали вражаючий склад спікерів, до якого увійшли 50 українських психологів, мотиваторів, маркетологів, профільних лікарів, волонтерів, зоозахисників, спеціалістів з управління ресурсами людських ресурсів та підприємництва. Цей захід має на меті надати допомогу та підтримку нам у ці складні часи для нашої країни.

Важливо відзначити, що третина коштів, зібраних від продажу квитків на фестиваль, буде спрямована до благодійних фондів Одеси на придбання військового обладнання. Наша спільна участь у цьому заході має значення, і ми разом можемо робити більше для підтримки України. #АНІМА


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page