top of page

21.06.2023

Сьогодні хочемо поділитись з вами захоплюючим днем, який наша команда - Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee, за підтримки Європейського Союзу - провела в чудовому Миколаєві. Завдяки спільній роботі ми змогли організувати набір заходів, що стали важливим кроком у поліпшенні життя місцевих мешканців.

Наша неймовірно енергічна команда встигла відвідати не одну, а цілу тріаду локацій впродовж цього дня. Від самого ранку, в трьох різних місцях Миколаєва, ми зустрічались з пенсіонерами, внутрішньо переміщеними особами та людьми, які потрапили у скрутне життєве становище, щоб надати їм гуманітарні, господарчі набори. Це було щире відкрите спілкування, і ми були раді бачити їх посмішки та відчувати вдячність за нашу підтримку. На кожній зустрічі були присутні психологи ГР «Віра, Надія, Любов» Ксенія Івашова та Микита Пермяков. Вони проводили інформаційні сесії на тему "Травма війни", розповідали про психологічні наслідки, з якими стикаються люди, що пережили воєнний конфлікт, і надавали важливі поради щодо самопідтримки та підтримки оточуючих.

Ми дуже вдячні миколаївцям за їх теплий прийом і за відкритість, з якою вони поділилися своїми історіями та досвідом. Це надзвичайно цінна взаємодія, яка нагадує нам, що допомога та співпереживання можуть змінювати життя. Однак, цей успішний робочий день - лише частина нашої ширшої місії. Ми віримо у потенціал кожної людини, у їхню здатність до подоланні труднощів та зміни світу навколо себе. Ми прагнемо створити справжнє партнерство з місцевими громадами та організаціями, залучити громадськість до наших проектів і разом будувати майбутнє, в якому кожна людина має право на безпеку, гідність та можливості. Дякуємо Миколаїву за те, що приймає нас з відкритим серцем та робить нашу роботу мотивуючою та значущою.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Kommentare


bottom of page