top of page

20.11.2024

Продовжуємо серію заходів, що охоплюють 18 регіонів України і спрямовані на усунення бар’єрів та вирішення ключових питань у забезпеченні доступу до самотестування на ВІЛ у межах проєкту REACH 95. Цього разу учасники обговорювали впровадження стратегії самотестування на рівні закладів охорони здоров’я Полтавської області.

Серед спікерів виступили:

- Печериця Володимир Георгійович, регіональний координатор проєкту REACH 95 у Полтавській області;

- Буряк Юлія, координаторка з соціальної роботи;

- Тетяна Пелеєва, асистентка менеджера проєкту REACH 95.

Під час зустрічі учасники розглянули питання ефективної інтеграції самотестування у медичну практику, можливі методи розповсюдження тестувальних матеріалів серед ключових груп населення, а також поділилися успішними кейсами з інших регіонів. Особливу увагу було приділено подоланню стигми та формуванню довіри до самотестування серед населення.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та конструктивну дискусію! Спільними зусиллями ми робимо важливі кроки до зменшення бар’єрів у діагностиці ВІЛ та покращення доступу до інноваційних рішень у сфері громадського здоров’я.

Ця діяльність імплементується в рамках проєкту « REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ у закладах охорони здоров'я України», який впроваджується завдяки підтримці Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД The U.S. President's Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та PATH.


bottom of page