top of page

20.06.2024

 Відбулася сесія арт-терапії для жінок, які постраждали від насильства та розірвали коло насильства. Ця програма реалізується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з International Rescue Committee (IRC) за підтримки ECHO. Вона є частиною проєкту «Психо-соціальна підтримка жінок та дівчат, постраждалих від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства, в тому числі жінок з інвалідністю, в умовах реабілітаційного центру для жінок «Софія» в м. Одеса».

На сесії учасниці виготовляли коней з мотузок, що стало символічним та творчим способом виразити свої почуття та переживання. Цей процес сприяв їхньому емоційному та психологічному відновленню, дозволяючи вільно виражати внутрішній стан та знаходити внутрішню гармонію через мистецтво та ремесло.

Ця діяльність не тільки розвивала їхні творчі здібності, але й допомагала долати стрес та внутрішні конфлікти. Виготовлення коней з мотузок стало своєрідною терапією, що дозволяла учасницям відчути себе вільними та розкрити свої емоції через символічні образи та форми. Подібні творчі заняття є ефективними методами арт-терапії, що сприяють психологічному зціленню та зміцненню емоційного благополуччя.мистецтво та ремесло.

Ця діяльність не тільки розвивала їхні творчі здібності, але й допомагала долати стрес та внутрішні конфлікти. Виготовлення коней з мотузок стало своєрідною терапією, що дозволяла учасницям відчути себе вільними та розкрити свої емоції через символічні образи та форми. Подібні творчі заняття є ефективними методами арт-терапії, що сприяють психологічному зціленню та зміцненню емоційного благополуччя.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page