top of page

20.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

Виїзд МБ в с. Лоцкіно

Сьогодні мобільна бригада відвідала село Лоцкіно, щоб надати необхідну допомогу та підтримку місцевим жителям.

 Медичний огляд та допомога: Лікар бригади провів обстеження для всіх, хто цього потребував, і видав ліки за призначенням. Ми дбаємо про здоров'я нашої громади!

 Групова сесія щодо ГЗН: Соціальний працівник провів обов'язкову групову сесію, під час якої розповів про гендерно зумовлене насильство та способи його запобігання. Інформованість – це перший крок до захисту.

 Індивідуальні та групові консультації психолога: Наш психолог надав дві індивідуальні консультації для тих, хто потребував особистої підтримки. Також була проведена групова зустріч з дітками дошкільного віку.

 Методика "Монстри почуттів": Під час роботи з дітьми психолог використав методику "Монстри почуттів", яка допомагає малюкам оцінювати свої внутрішні емоції та почуття, вчитися їх проговорювати. Ми дали кожному монстрику ім'я та розповіли про його риси характеру. Це сприяє сенсорно-моторному та когнітивному розвитку, розвиває уяву, допомагає дітям окреслити власні тілесні кордони та емоційну наповненість.

 Солодкі подарунки: На завершення зустрічі кожна дитина отримала солодкий подаруночок. Радість в дитячих очах – наша найбільша нагорода!

Дякуємо всім жителям с. Лоцкіно за теплий прийом та активну участь! Разом ми можемо зробити життя кращим.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page