top of page

20.01.2024

Мобільні бригади міста Вінниці спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб – відділом "Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі", службою у справах дітей Вінницької міської ради, здійснили кризове втручання та соціальний супровід постраждалої жінки з дитиною від домашнього насильства з боку співмешканця.

Матір з дитиною було супроводжено для огляду лікарями у КНП «Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини», після чого доставлені у безпечне місце перебування – відділення надання соціальних послуг особам/дітям/сім’ям, які постраждали від насильства КЗ “Обласний комплексний центр надання соціальних послуг”.

Комфортні умови, соціальні послуги та юридична допомога – це першочергові послуги, якими буде забезпечена постраждала жінка з малолітньою дитиною для захисту законних прав та інтересів.


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Commentaires


bottom of page