top of page

19.10.2023

Відкриття інсталяції «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбулося у середу, 18 жовтня, в Ужгороді на залізничному вокзалі.

Організатори – Закарпатська громадська жіноча організація «Веста" та Департамент соціального захисту населення Закарпатської ОВА, партнери - суб'єкти НМВ в Закарпатській області.

Також до заходу долучилась мобільна бригада міста Ужгорода, що працює за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine соціальна працівниця Маріанна Погоріляк та координаторка та психологиня Ксенія Горовенко.

Мета акції - запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.

Інформаційна кампанія “Придивись” закликає пам'ятати: серед тих, хто пропонує бажане, можуть бути шахраї. Користуючись довірою, ці люди ладні обманювати, створювати ілюзію вигідної, безпечної пропозиції, яка в реальності ризикує призвести до експлуатації, порушення прав і свобод.

Креативним рішенням проєкту стало використання паралелі між візуальними ілюзіями, які привертають увагу, – та ілюзіями кращого життя, які створюють шахраї, щоб скривдити людей, які прагнуть позитивних змін.

“Ілюзії бувають різні. Придивись” наголошує кампанія і радить звертатися на безкоштовну гарячу лінію 527, де можна дізнатися більше про ризики експлуатації й отримати консультацію щодо небезпечної ситуації, у якій знаходиться людина.

Перед тим, як повірити обіцянкам, привабливим пропозиціям та змінити своє життя - подбайте про власну безпеку!
Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page