top of page

18.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Виїзд МБ Бериславського району до с. Твердомедове: підтримка, консультації та допомога громаді

18 квітня 2024 року наша мобільна бригада відвідала село Твердомедове в Бериславському районі, щоб надати підтримку місцевому населенню.

 Соціальна підтримка: Ми розпочали наш візит із інформаційної сесії по питаннях гендерної зумовленої насильства (ГЗН). Наша мета — підвищити обізнаність у питаннях захисту жінок та їх прав. Наш соціальний працівник провів оцінку потреб мешканців, надав консультації щодо соціальних послуг та запитів, відповідно до законодавства.

 Медична допомога: Оскільки ми відвідуємо села, де доступ до медичних послуг обмежений, наш лікар надав першу допомогу, медичні консультації, обстеження та лікування загальних захворювань. Ми також надали медикаменти, виміряли фізичні показники та пропонували тестування для тих, хто цього бажав.

 Психологічна підтримка: Війна та життєві труднощі можуть позначитися на психіці як дорослих, так і дітей. Наша психолог працювала з дівчинкою, яка втратила батька, та навчала її матір методам захисту дитячої психіки під час горювання. Були використані техніки стабілізації психічного стану, щоб допомогти сім'ї пройти через цей важкий період.

Ми вдячні за теплий прийом та активну участь мешканців села Твердомедове. Ваша відкритість та довіра надихають нас робити більше добра!Comments


bottom of page