Стартував перший день тренінгу "Підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, які працюють з питань допомоги та встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми", який проводить Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за підтримки IOM Ukraine.
Сьогодні з учасниками працювали тренери: Тетяна Семікоп, Єлизавета Левіна. Були наведені причини торгівлі людьми, розглянуті нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми та національний менханізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, перелічені повноваження суб'єктів НМВ.
З учасниками тренінгу відпрацьовані механізми виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми, надано методологію та рекомендації щодо застосування критеріїв/індикаторів для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства, ВПО для встановлення статусу ОПТЛ.
Працюємо далі .
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_624fca3d5df747e1920fbe82cc90e708~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_624fca3d5df747e1920fbe82cc90e708~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_3548bbf6c50c4fb7b6cfd08d0c074aab~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_3548bbf6c50c4fb7b6cfd08d0c074aab~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_47af18957cbc428792ae1f64cd183c9b~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_47af18957cbc428792ae1f64cd183c9b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_8c84622cd1e342e48cec94cf4c137b41~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_8c84622cd1e342e48cec94cf4c137b41~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_0fe65d288cf84faa82eb61fe35220442~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_0fe65d288cf84faa82eb61fe35220442~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_9deafe3f915c4f0790edc0a1dbf74805~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_9deafe3f915c4f0790edc0a1dbf74805~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_73b199a6ad9f45519cb1b484517e25de~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_73b199a6ad9f45519cb1b484517e25de~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_aa12fb19840d457b8950c68a396f8c92~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_aa12fb19840d457b8950c68a396f8c92~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_bd9c63f54b864210a7622c4fe4647800~mv2.jpg/v1/fill/w_145,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_bd9c63f54b864210a7622c4fe4647800~mv2.jpg)