top of page

17.06.2024

 У Центрі допомоги врятованим пройшла робоча зустріч з представниками інтегрованого центру комплексної підтримки BRAVE&SAFE від Міжнародної організації "Право на здоров'я" (HealthRight International) в Україні. Під час зустрічі обговорювалися спільні шляхи вирішення найактуальніших проблем, з якими зараз стикаються внутрішньо переміщені особи, що знайшли притулок у нашому місті. Партнерство та співпраця є важливими аспектами у вирішенні найскладніших випадків.

 Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page