top of page

17.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

с. Надеждівка

Сьогодні фахівці мобільної бригади Херсонського району відвідали село Надеждівка. Місцеві жителі активно зверталися за допомогою до лікаря, психолога та соціального працівника.

 Лікар мобільної бригади надав першу медичну допомогу, медичні консультації, провів обстеження та лікування загальних захворювань і травм. Особливу увагу було приділено профілактиці хронічних захворювань та підтримці психічного здоров'я тих, хто цього потребував.

 Соціальний працівник встановлював контакт з громадою, допомагав у вирішенні соціальних питань та організації необхідної допомоги. Завдяки його підтримці, багато жителів отримали цінну інформацію та направлення до відповідних служб.

 Психолог зібрала згоди на фото та відеозйомку та провела індивідуальні консультації за запитами присутніх. Використовуючи вправу «монстрик втоми», кожен відвідувач отримав корисні рекомендації та позитивний заряд енергії. Ця вправа допомагає виявити і позбутися негативних емоцій, які накопичуються через стрес і втому.

Дякуємо всім жителям с. Надеждівка за теплий прийом та активну участь! Разом ми стаємо сильнішими і долаємо труднощі.コメント


bottom of page