top of page

16.10.2023

Щорічно 18 жовтня відмічається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2007 році після підписання Конвенції Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми».

Сьогодні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» вийшов на мовчазну Ходу за свободу/Walk for Freedom, яку вже багато років проводить в партнерстві з міжнародною організацією A21 Ukraine

Ця ініціатива призначена для того, щоб підкреслити та вирішити нагальну проблему торгівлі людьми, об'єднати зусилля громадськості на шляху до подолання цього жахливого явища та забезпечити захист та допомогу постраждалим.

Важливо звернути увагу на зогострену проблему торгівлі людьми під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені були покинути свої домівки в Україні, стикаються з ризиком потрапити в обійми торговців людьми в інших країнах. Одночасно, чоловіки, що залишаються всередині країни, також вразливі перед цією загрозою, як попереджує Міжнародна організація з міграції (МОМ). Статистика свідчить про шокуючий обсяг цієї проблеми. За даними Міжнародної організації праці у світі близько 40 мільйонів людей перебувають у рабстві, з яких 71% - жінки, і одна з чотирьох жертв - діти. Окремо, приблизно 152 мільйони дітей у віці від п'яти до сімнадцяти років використовуються в праці. За оцінками Представництва IOM Ukraine (Міжнародної організації з міграції), з 1991 року в Україні понад 230 тисяч українців постраждали від різних форм сучасного рабства.

Ці статистичні дані шокують і залишають нас із відчуттям важливості та необхідності негайних дій у боротьбі з цією жахливою проблемою. Давайте разом спрямуємо зусилля та ресурси для боротьби з торгівлею людьми і захисту тих, хто став жертвою цього страшного явища. Наша спільна відповідальність полягає в тому, щоб покласти край цьому сучасному злу та забезпечити безпеку та захист для всіх.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

ความคิดเห็น


bottom of page