top of page

16.06.2023

Закінчився дводенний методичний тренінг для тренерок/ів із Одеської, Полтавської, Львівської та Вінницької областей задля впровадження проєкту «Розвиток мікропідприємництва та самозайнятості серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства»

Упродовж 15-16 червня у м. Вінниця команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» навчалась та здобувала практичний досвід проведення бізнес-тренінгів, щоб потім навчати інших підприємництву.

Метою проєкту є посилення економічної спроможності та підвищення ефективності процесу соціально-економічної адаптації осіб із множинними вразливостями – внутрішньо переміщених осіб та вразливих мешканців локальних громад: постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно- зумовленого насильства.

Ми вдячні Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна за можливість долучитися до проєкту, а організації Джерело надії в особі Маргарити Хазіной за бездоганне викладення матеріалу.

Ми націлені передати отриманні знання і допомогти людям стати економічно спроможними і долучитися до розбудови України.
Comments


bottom of page