top of page

16.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine.

с. Першотравне

 Під керівництвом психолога та соціального працівника була проведена надзвичайно важлива просвітницька робота з теми "Попередження гендерного насильства", під час якої ми розглянули всі аспекти цієї проблеми - від поняття гендерного насильства до ролі стереотипів та нерівності у статевих відносинах.

 Завдяки активному участю всіх присутніх ми змогли докласти зусиль до аналізу культурних, соціальних та економічних чинників, які сприяють гендерному насильству, та виявили непоганий рівень обізнаності з цією темою.

 На завершення сесії наша команда поділилася з учасницями, стратегіями безпеки та уникнення ризикових ситуацій гендерного насильства, а також надала контактні дані, куди можна звернутися за допомогою.

 Найважливішим моментом було і ще те, що ми зайняли дітей різними іграми та малюванням, щоб дати можливість мамам прийняти участь у заході.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Σχόλια


bottom of page