top of page

15.09.2023

Дедалі більше організацій в Україні приєднуються до глобальних стандартів захисту від сексуального насилля та експлуатації.

У цьому контексті тренінги з питань PSEA (Захист від сексуальної експлуатації та зловживань) стають важливим інструментом для підвищення обізнаності співробітників громадських організацій та забезпечення безпеки в робочому середовищі.

Сьогоднішній тренінг, організований UN Women та IOM Ukraine щодо захисту від сексуальної експлуатації та зловживань, був спрямований на формування глибокого розуміння самої проблеми, а також розробку механізмів її запобігання.

В ході заходу експерти розглянули основні причини та фактори ризику, пов'язані з PSEA. Особливу увагу було приділено ролі організацій у запобіганні цьому явищу, навчанню персоналу правилам безпеки та етики.

Учасники тренінгу вивчали випадки, аналізували їх та обговорювали можливі рішення, спрямовані на підвищення безпеки спільноти та захист вразливих груп. Такі заходи важливі не тільки для професійного росту співробітників громадських організацій, але й для формування культури взаємної поваги та безпеки в українському суспільстві.Comments


bottom of page