top of page

15.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

с. Урожайне

Сьогодні мобільна бригада Бериславського району вирушила в с. Урожайне для надання допомоги постраждалим, включаючи пораненого внаслідок артобстрілу водія.

Наші фахівці налагодили взаємодію з органами міської військової адміністрації, старостатом та соціальними службами району для ефективної співпраці та реагування на потреби ВПО.

Під час інформаційної сесії ми розповідали про попередження та запобігання гендерно зумовленого насильства, а також надали знання про алгоритм дій під час домашнього насильства.

Соціальний працівник провела оцінку потреб населення, про анкетувала мешканців та надала консультації з різних юридичних питань.

Медпрацівник консультувала пацієнтів, вимірювала життєві показники, тестувала бажаючих та провела бесіду про профілактику хронічних серцево-судинних захворювань. За потреби були видані ліки.

Психолог працювала з вразливою категорією населення, проводячи індивідуальні та групові консультації, допомагаючи людям стати більш впевненими в собі та звільнитися від страхів, агресії та почуття провини.

Дякуємо всім, хто підтримує нашу роботу! Разом ми можемо допомогти тим, хто цього найбільше потребує.  #ГендернаРівність #ПротидіяНасильству #МобільнаБригада #ПідтримкаУкраїниコメント


bottom of page