top of page

15.03.2024

15 березня 2024 року, після обстрілу Одеси, наша мобільна бригада соціально-психологічної допомоги виїхала на місце трагедії i надавала допомогу постраждалим.

Серед них виявилася сім'я з трьох поколінь — бабуся, донька та онук. На щастя, родина не постраждала фізично, але будинок має руйнування від осколків та взривної хвилі. Мобільна бригада супроводила людей до безпечного місця перебування, де їм надали все необхідне для проживання. Також було надано психологічну допомогу, консультацію з приводу компенсації пошкодженого майна. На даний час родина за підтримки спеціалістів оговтується від пережитого стресу.

16 березня Київська районна адміністрація організувала прийомний пункт біля місця трагедії. Наша мобільна бригада долучилася до роботи, надала соціальну та психологічну допомогу 9 людям. Була проведена iнформацiйна робота з мешканцями про надання послуг мобiльними бригадами.

0980509443 — МБ Одеса 4.2

0632075683 — МБ Одеса 4.1

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page