top of page

15.02.2024

Сьогодні у програми "Червона межа" на Перший міський. Одеса керівниця Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп та виконавча директорка Благодійний фонд ВМС України Алла Бочевар обговорювали актуальні питання ґендерної рівності. Вони зазначали існуючі виклики та наголошували на можливостях, що відкриваються для жінок у сучасному українському суспільстві.

Гості студії розповіли про підтримку програм та ініціатив, спрямованих на зміцнення позиції жінок у країні, включаючи заходи з підвищення ґендерної освіченості та ініціативи щодо більшого представництва жінок у владних органах та бізнесі.

В цій бесіді вони звертали увагу на те, що ґендерна рівність не лише морально обґрунтована, а й приносить конкретні позитивні результати для суспільства в цілому, роблячи його більш справедливим і ефективним.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page