top of page

14-15.03.2024

Відбувся дводенний тренінг «Підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» в межах реалізації спільного з IOM Ukraine проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленого насильства в Одеській області».

У перший день тренери Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» зосередилися на існуючих міфах та фактах, що пов'язані з торгівлею людьми. Учасники отримали можливість подолати суспільні стереотипи та розглянути основні прояви цього соціального явища. Особливий акцент був приділений причинам торгівлі людьми. Розглянули національний механізм взаємодії суб'єктів у сфері протидії торгівлі людьми, його основні принципи та компоненти, а також повноваження суб'єктів Національного Механізму Взаємодії. Останній блок першого дня був присвячений виявленню та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми.

Другий день тренінгу був присвячений аналізу проблем встановлення статусу, морально-етичним засадам, комунікативним практикам та правилам інтерв'ю для ідентифікації постраждалих.

Тренінг охопив також алгоритми надання допомоги, мультидисциплінарний підхід та стандарти надання послуг.

Дякуємо МОМ за підтримку цього заходу та всім учасникам за активну участь у тренінгу.

Бажаеємо успішно втілювати отримані знання у своїй роботі та сприяти захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми.


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

コメント


bottom of page