top of page

14.05.2024

Робота мобільної бригади м.Кропивницького у місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб завжди супроводжується живим інтересом, цікавими дискусіями, складними життєвими історіями та щирою зацікавленістю тематикою протидії та запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству.

В квітні мобільною бригадою був організований виїзд до м.Знам’янка, селище Нове, с. Зелене та с.Софіївка Кіровоградської області. В цей раз наші зустрічі проходили в передсвяткові дні напередодні світлого свята Пасхи. Тому ми вирішили поєднати приємне з корисним і тому провели Великодні арт-майстерки. До них охоче приєдналися жителі компактних місць проживання і в ході виготовлення великодніх писанок у методі декупаж ми змогли також поінформувати учасників про поняття та види домашнього насильства, розкрити питання про цикл насильства, послуги, які надаються мобільними бригадами, про мережу служб для постраждалих від домашнього насильства.

Після проведених заходів до нас завжди звертаються клієнти і ми консультуємо їх на місці виїзду, а також запрошуємо до нас на офіс, перенаправляємо до наших партнерів, намагаємося вирішити питання соціального характеру. Так, одній з наших клієнток ми змогли допомогти з оплатою орендованого житла для неї та 4 діток, яка пішла від кривдника, іншій - у придбанні слухового апарату, ще одній - з оплатою діагностування та лікування тяжкого захворювання. Саме завдяки кейс-менеджменту наша робота з клієнтами стала більш об’ємною і довготривалою.

Мобільні бригади працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, через імплементаціїного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»".

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).Comments


bottom of page