top of page

13.06.2024

 МОБИЛЬНА Бригада 49.3 разом з кейс менеджером, міста Кропивницький долучається до флешмобу «Квітка ріпаку. Єднаємось заради постраждалих».

 Квітка ріпаку — символ солідарності з постраждалими від сексуального насильства, зумовленого війною. Він уособлює підтримку і турботу, привертає увагу суспільства до проблеми та спонукає не замовчувати її.

 Флешмоб ініційований Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та ГО UA Experts. Він припадає на період цвітіння квітки ріпаку та триватиме до 19 червня – Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством, пов'язаним з конфліктом.

 Разом з мешканцями КЗ « Кропивницький міський гуртожиток 2» провели інформаційне заняття н, намалювали квітку під час малювання згадували своє життя до війни, дякували нашим хлопцям які боронять нашу країну і плакали та сміялися .заняття було дуже корисним, цікавим та ресурсним . Домовилися на наступну зустріч попрацювати з глиною!

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Comentários


bottom of page