top of page

13.06.2023

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» У м. Миколаїв у рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні» за підтримки міжнародної організації "Корпус Милосердя" пройшов психологічний тренінг по темі протидії стресу під час війни.

Під час заходів психолог ГР ГО «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков розповів не тільки про те, що таке стрес та як він впливає на наше здоров’я, а й надав цінну та актуальну інформацію про стрес, який ми переживаємо через воєнні дії вже більше року. Учасники тренінгів дізнались про короткочасні та довготривалі наслідки перебування у зонах конфлікту або поблизу них. Але найголовніше – це знання про те, як захистити себе від шкідливої дії стресорів, правильно підтримати близьких та подолати хронічну втому, тривожність та депресивні стани.

Опанування навичок психологічної самодопомоги під час війни – це надзвичайно важливо для усіх українців, адже через війну ми страждаємо як від безпосередньо перебування у зоні бойових дій або вимушеного переміщення, так і від раптових катастроф.

Ми продовжуємо проводити такі тематичні тренінги в Миколаєві для постраждалого населення Миколаївщини, ВПО та евакуйованого з Херсонщини населення, щоб підтримати якомога більше українців.






Kommentarer


bottom of page