top of page

12.06.2023

Початок робочого тижня для команди Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee, за підтримки Європейського Союзу, став дуже активним і продуктивним. Наша команда готується до інтенсивної роботи у Миколаївській та Одеській областях на протязі цілого тижня.

Завдяки спільним зусиллям, ми зосереджуємось на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам та мешканцям різних Об'єднаних територіальних тромад, а також малозабезпеченим верствам населення. Ці люди вже чекають на нашу команду та тренінги, які проведуть наші спеціалісти. Вони дуже потребують необхідної гуманітарної допомоги, і ми пишаємось тим, що зможемо забезпечити її найближчими днями.

Впродовж тижня у нас заплановано виконання широкого спектру завдань, спрямованих на поліпшення життя людей, що постраждали внаслідок конфлікту та кризових ситуацій. Ми працюємо над забезпеченням потребуючих господарчими наборами та наборами гідності, які допоможуть вирішити базові потреби населення, а також наші спеціалісти готові надати психологічну підтримку тим, хто потребує. Ми плануємо провести тренінги, навчальні інформаційні сесії та інші заходи, що сприятимуть підвищенню рівня знань та навичок місцевого населення. Наша команда також працює над підвищенням свідомості та розуміння прав людини та гендерної рівності. Ми впевнені, що ці заходи допоможуть людям самостійно впоратися зі складними ситуаціями та забезпечити поліпшення своїх умов життя. Отже, цей тиждень для нас буде наповнений невтомною роботою і зустрічами з вами! #ГРВіраНадіяЛюбовCommentaires


bottom of page