top of page

12.04.2024

Команда Одеського центру допомоги врятованим взяла участь у презентації проекту із протидії насильству: «Жінки: Майбутнє без обмежень». Програму впроваджує Фонд Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», БФ «МБФ «Оновлена Україна» та ГО «Вітаукр» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН/Women's Peace & Humanitarian Fund (WPHF) - гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Під час зустрічі координаторка ЦДВ Одеса Вікторія Плєшко розповіла про головні завдання центру та можливість перенаправлення постраждалих бенефіціарок для отримання юридичних та соціальних послуг.

Упродовж 2023 року до територіальних підрозділів ГУНП Одеської області надійшло 18196 повідомлень за фактами скоєння домашнього насильства. Тоді як у 2021 році було 6414, а у 2022 – 13147. Тобто з 2021 по 2024 рік кількість повідомлень зросла втричі.

За три місяці поточного року до Одеського Центру допомоги врятованим звернулися майже 900 осіб.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадським рухом "Віра, Надія, Любов"


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page