top of page

12.04.2024

Мобільна бригада м.Хуст

" Щоб було все, як у людей"

Життя Олени ( ім'я змінено) склалося не зовсім так, як вона мріяла. Як усім відомо: на Закарпатті більшість чоловіків працюють на сезонних роботах далеко від рідного дому.

Так було і в сім'ї Олени. Щоб забезпечити сім'ю і допомогти молодшому сину з обмеженими можливостями чоловік Олени поїхав на заробітки і не повернувся (зник безвісти).

З того часу Олена важко працювала, тримаючи господарство,щоб якось прокормити трьох дітей.

В цей час вона зустріла іншого чоловіка, з яким в неї почались стосунки, але він виявився не таким, як колишній чоловік.

Жінка періодично зазнавала фізичного та психологічного насильства з його боку.

Але трималася за нього, щоб було все як у людей - повна сім'я і чоловік біля хати. Образи, неадекватна поведінка в додаток ще й зловживання алкоголем співмешканця тривало постійно.

Але після того, як він побив її в черговий раз на очах у хворого сина Олена не витримала і зателефонувала в поліцію та мобільну бригаду соціально- психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства 42.2 м. Хуст.

Постраждалій була надана перша психологічна допомога, запропоновано перебування у Денному центрі соціально- психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Її справа передана кейс - менеджеру для подальшої роботи.

Олена прийняла рішення, що відтепер ні вона , ні її діти не будуть терпіти знущання співмешканця, він переїхав від неї остаточно.

"Тепер я його не боюся " - сказала жінка.

Мобільні бригади та кейс-менеджер працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, через імплементаційного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»".

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page