top of page

12.04.2024

В рамках реалізації проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень», команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» провела психологічну жіночу групу: «Створи свою карту бажань, щоб протистояти насильству!».

Це була арттерапія, де кожна учасниця мала можливість не лише проаналізувати травматичні та складні ситуації зі свого життя, а й зануритися у світ своїх мрій та бажань. Ми разом відобразили на папері те, що найбільше нам важливо. Кожна карта бажань вийшла унікальною. Жінки показали свої індивідуальні цілі, мрії та прагнення.

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадським рухом «Віра, Надія, Любов», за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women's Peace & Humanitarian Fund/Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Comentarios


bottom of page