top of page

12.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Наша мобільна бригада відвідала село Чорнобаївка Херсонського району.

 Зустріч пройшла під знаком підвищення обізнаності про безпеку та права людини. Ми розглянули теми, такі як права потерпілих від гендерного насильства, щоб забезпечити підтримку та захист усім, хто потребує.

 Наш медичний працівник надав першу допомогу, консультував щодо здоров'я та безпеки і, за потреби, видавав необхідні медикаменти.

 Наша психологиня провела цікаві вправи для зниження тривожності. Використовуючи метафоричні картки «Сила роду», вона допомогла учасникам діагностувати та знайти терапевтичний підхід до своїх проблем.

 А вправа «таємний таппінг» та робота з «Банкою криків» допомогли вивільнити негативні емоції та зосередитися на позитивних сторонах життя.

 Індивідуальні терапевтичні роботи були також на високому рівні: вони дозволили учасникам вивільнити біль і обрати кращі шляхи розв'язання проблем.

 Сьогодні ми підтвердили, що наша робота дійсно важлива та корисна. Дякуємо жителям Чорнобаївки за їх відкритість та довіру. Разом ми можемо змінити життя до кращого! #МБХерсонськийРайон #ПідтримкаТаЗахистKommentarer


bottom of page