top of page

12.03.2024

Співробітники Одеського Центру допомоги врятованим, прийняли участь у Форумі УВКБ ООН, присвяченому інструментам фандрайзингу для проектів жіночих громадських організацій та ініціативних груп.

Цей форум об'єднав представників жіночих організацій та ініціативних груп з різних сфер діяльності. Захід став платформою для обміну досвідом, ідеями та кращими практиками з фандрайзингу.

Учасники Форуму обговорювали стратегії залучення фінансування для реалізації проектів, спрямованих на підтримку жінок, їхніх прав та благополуччя. Вони ділилися успішними кейсами, викликами та шляхами подолання труднощів у фандрайзинговій діяльності.

Форум став не лише місцем обговорення нових ідей, але й важливим кроком у розвитку співробітництва та зміцненні мережі підтримки для жінок у вразливих ситуаціях.

Центри допомоги врятованим створені за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Швеції, Франції та у співпраці з місцевими органами влади.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page