top of page

12.01.2024

В умовах воєнного стану в Україні, переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до дітей.

Спільно з представниками Вінницького міського центру соціальних служб – відділу "Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі", служби у справах дітей Вінницької міської ради та ювенальної превенції Вінницького міського відділу поліції узгоджуємо алгоритм спільних дій при здійсненні виїздів на повідомлення про домашнє насильство відносно або за участю дітей, оперативного реагування, забезпечення безпечним місцем перебування постраждалих осіб, захисту прав та інтересів дитини, надання дитині та її батькам комплексу необхідних послуг та соціальної допомоги.

Мобільна бригада м. Вінниця працює за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comentários


bottom of page