Фахівцями мобільної бригади соціально-психологічної допомоги з протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі разом з кейс-менеджерами міста Подільськ та представниками Подільського районного управління поліції проведено інформаційний захід для дітей 11-х класів ліцею 4 Подільської міської ради "Скажи насильству-Ні!" в рамках всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства". Метою заходу було збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, роз'яснення, що насильство в сім'ї не є нормою, також обговорювалась тема булінгу. Підлітки активно приймали участь, відповідали на питання, а також на власному прикладі розігрували, як правильно зателефонувати до поліції та яку надати інформацію у разі потреби.
Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_2df0d6f11fc14430919f17aced052aa8~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_2df0d6f11fc14430919f17aced052aa8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_9be543bb4fa74e93870d535f8e2187d4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_9be543bb4fa74e93870d535f8e2187d4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_80303d110b3442e7aab66857a7fb11bf~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_80303d110b3442e7aab66857a7fb11bf~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_05b86951602c44fc8a47122c837f633e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_05b86951602c44fc8a47122c837f633e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d75b645fd54a46cda1c8e6cad97d9ea6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d75b645fd54a46cda1c8e6cad97d9ea6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_de354751682c474bb59f1acf466a43da~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_de354751682c474bb59f1acf466a43da~mv2.jpg)