top of page

11.07.2023

Сьогодні ми виконували дуже приємне і зворушливе доручення. За проханням керівниці чеської громадської організації #Роскошь_без_риска, що має свій театр у м. Празі пані Хани Малинової зустрілись із директоркою КУ «Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши» Оксаною Миколаївною Барлай-Пітеровою, щоб передати допомогу від колег чеського театру. До речі, театр Хани Малинової у своєму репертуарі має зворушливу, навіть патріотичну виставу, в якій із біллю розповідається про події, що відбуваються наразі в Україні.

Вибір пані Хани щодо Одеського Театру юного глядача був не випадковим. Вона знає, що адміністрація театру завжди відкликалась на прохання громадських організацій надати можливість безкоштовно відвідати вистави дітям із багатодітних родин та родин СЖО, переселенцям, дітям із інвалідністю тощо, організовувала благодійні спектаклі. Адже мистецтво зцілює душу і хоч на невеликий час відволікає від дійсності. Примітне, що з початку війни, Одеський театр юного глядача не припинив свою діяльність, а навпаки, вводив у репертуар нові вистави, зараз їх близько 30. А це пов'язано із відновленням реквізиту, костюмів, взуття для трупи. Зрозуміло, що потреби будь-якого закладу культури завжди існували, а в теперішній час, коли в нашій країні йде війна, їх задоволення, нажаль, не є першочерговими для держави. Тому, допомога громадськості і доброчинність закордонних партнерів вкрай важлива для існування театру.

Ми сподіваємось, що допомога, яку ми з радістю передали Одеському театру юного глядача від чеських колег зможе хоч в деякій мірі задовольнити існуючі потреби і надихне на нові творчі події.Comments


bottom of page