top of page

11.06.2024

 Координаторка Одеського Центру допомоги врятованим, Вікторія Плєшко, взяла участь у регіональному форумі «Шлях гідності: захист прав людини під час воєнного стану на Одещині».

 Цей захід об’єднав представників державних органів, місцевого самоврядування та громадських організацій, які разом обговорювали актуальні питання захисту прав людини в регіоні, основні виклики та можливі шляхи їх подолання.

 За словами Вікторії Плєшко, яка виступила на панелі, присвяченій темі «Захист прав людини: синергія влади й громадськості», лише об’єднаними зусиллями можна забезпечити гідні умови життя та захист прав кожного громадянина, особливо в умовах воєнного стану.

 Вона наголосила на важливості тісної співпраці між органами влади та громадськими організаціями для ефективного вирішення проблем.

 Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»


Comments


bottom of page