top of page

11.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Допомога та підтримка там, де це найбільше потрібно!

Ми здійснили виїзд до села Богданівка Херсонського району. Цей день був насиченим та змістовним завдяки взаємодії нашої мобільної бригади з місцевим населенням та працівниками дитячого садочка.

 Наша психологиня використала метафоричні картки «Історія мого життя» та техніку «Створення історії за допомогою акварелі» для роботи з горюванням, втратами та проживанням травматичних подій. Це надзвичайно важливо для допомоги людям в переживанні та подоланні травм.

 З навчанням працівників дитячого садочка основам зниження тривожності та самозаспокоєння «Обійми метелика», ми сподіваємося, що вони зможуть використовувати ці знання для підтримки дітей у їх догляді.

 Соціальна працівниця та медичний працівник також здійснили важливу роботу: опитування, збір потреб, консультації та надання першої допомоги. І, звісно, не можемо не згадати про екстрений виїзд до маломобільної місцевої жительки, де надана медична допомога виявилася надзвичайно важливою.

 Дякуємо всім, хто долучився до цієї місії та допоміг нам зробити цей день значущим для багатьох людей. Разом ми можемо більше! #МобільнаБригада #ПідтримкаТаДопомога #БогданівкаКомментарии


bottom of page