top of page

11.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Виїзд мобільної бригади в с. Трифонівка Бериславського району Херсонської області

Для вашого благополуччя та підтримки у сільській громаді!

 Медичний Професіонал: Наша бригада включає в себе висококваліфікованого медичного працівника, готового надавати допомогу в невідкладних ситуаціях та проводити профілактичні обстеження. Ваше здоров'я - наша першочергова турбота!

 Психологічна Підтримка: Наш психолог завжди готовий допомогти вам у вирішенні проблем, надати психологічну підтримку та порадити у справах душевного здоров'я. Ваш комфорт - наша турбота!

 Соціальний Робітник: Наш соціальний робітник працює на зміцнення соціальної солідарності у нашій громаді. Він готовий надати інформацію, порадити щодо соціальних програм та допомогти вирішити питання, які стосуються вашого благополуччя. Ваше спільне добро - наша мета!

Не соромтеся звертатися до нас у разі потреби чи запитань. Ми тут, щоб допомагати один одному та робити нашу громаду щасливішою та міцнішою!Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page