top of page

10.07.2024

 Починаємо вас знайомити с колективом Одеського Центри допомоги врятованим.

 «З початку повномасштабного вторгнення росії я жодного разу не думала, що маю покинути своє місто. 24 лютого я прокинулась від дзвінка сина, який повідомив, що почалася велика війна. Він сказав, що мені треба збирати речі і їхати, але натомість я зібралася і поїхала на роботу. Тоді це був центр соціальних служб в Одесі», - так починає свою історію кейс – менеджерка Одеського Центру допомоги врятованим Олена Міхнєвіч.

 Олена присвятила майже все своє життя реабілітації осіб з психофізичними вадами та дітям позбавлених батьківського піклування. У перші дні повномасштабного вторгнення вона приймала біженців на залізничному вокзалі Одеси та надавала усю необхідну допомогу. А навесні 2023 року Олена Міхнєвіч стала частиною команди Одеського Центру допомоги врятованим.

 За рік своєї роботи вона зустрічала неймовірних людей зі скаліченими душами, але незламних. Їхні історії вражають.

 «Я ніколи не зможу забути історію жінки з Бахмута. Вона розповіла, як зустріла сина, який був військовим і під час бою він загинув на її очах. Іншу жінку з Херсона під час окупації було заарештовано і 30 днів вона перебувала у в'язниці. І так сталося, що саме її син визволив з полону. А жінка з Одеси стала вдовою після того, як її чоловік військовий приїхав додому у відпустку не зміг упоратися зі своїм станом, вкоротивши собі віку…», - розповідає Олена Міхнєвіч.

 Найголовнішими якостями у своїй роботі Олена вважає - неупередженість, емпатію, конфіденційність та надання якісної допомоги.

Центри допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Центр допомоги врятованим в Одесі продовжує працювати для забезпечення соціальної та психологічної стабільності людей, які постраждали від війни. Звернутися до Центру можна за телефоном 067-131-39-38.


Comentarios


bottom of page