top of page

09.11.2023

Сьогодні ми мали нагоду прийняти участь у форумі «Людський капітал 2024: Одеса», організованому за ініціативи Об'єднання організацій роботодавців Одеської області. Форум присвячений стану ринку праці та його перспективам на 2024 рік. Метою цього заходу було сприяти співпраці між роботодавцями, професійними спільнотами, органами освіти, міжнародними партнерами та громадськими організаціями задля поліпшення ситуації на ринку праці. Форум також відзначався проведенням в рамках Європейського року навичок в Україні за участю представників - Міністерства освіти і науки України; Національного агентства кваліфікацій; Одеського обласного центру зайнятості; департаменту освіти і науки ОВА; південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації; Одеської обласної військової адміністрації; керівників провідних підприємств та громадських організацій області.

У центрі уваги стала презентація Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Грантові можливості для підприємців України.

Форум відбувся в форматі панельних дискусій по трьом основним напрямкам: - Тренди ринку праці в 2024 році - Бізнес, освіта та громадські організації – взаємодія для розвитку ринку праці - Презентація департамента людського капіталу Об’єднання організацій роботодавців Одеської області На форумі відбулося відкрите спілкування з учасниками, де ми обговорювали важливі питання щодо майбутнього ринку праці та шукали спільні рішення. Ми вдячні організаторам за запрошення на таку цікаву та продуктивну подію, і впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо сприяти розвитку ринку праці та покращенню перспектив молодого покоління.
Comments


bottom of page