top of page

09.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 Важлива подія у селі Степанівка!

Наша мобільна бригада здійснила зустріч, яку чекали з нетерпінням жінки та їх сім'ї. Завдяки спільним зусиллям нашого психолога, кейсменеджера, юридичного консультанта та соціального працівника ми змогли надати цінну підтримку та надати важливу інформацію жінкам які опинились у тяжких життєвих обставинах.

Юридичні консультації допомогли розібратися у правових аспектах ситуації, а соціальний працівник зібрав важливу інформацію щодо потреб ціх жінок. Оголосили, які права мають жінки та як себе потрібно вести у тих або інших ситуаціях.

Ми також надали інформаційні листівки, які розкривають питання протидії гендерного та домашнього насильства, а також кроки, які можна зробити у разі становлення жінки жертвою насильства.

Велике спасибі усім, хто долучився до цієї події! Наша місія - створювати безпечне та підтримуюче середовище для кожної жінки та її сім'ї. Якщо ви або хтось із ваших знайомих потребує допомоги, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти.  #ПротидіяНасильству #ПідтримкаЖінок #СоціальнаСправедливістьRecent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page