top of page

08.07.2024

Провели важливу зустріч по організації соціально спрямованого заходу «Сила йти далі». Ця ініціатива має на меті привернути увагу до жінок-внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та підняти їх дух, щоб вони відчували себе краще у нашій гостинній одеській родині. Ми розуміємо, що ці жінки пройшли через надзвичайно складні випробування і потребують підтримки та натхнення для відновлення свого життя.

 З нагоди десятиріччя успішного жіночого бізнесу, наша організація об’єднала зусилля з креативним директором Maison Sophy G, Elena Geyder, щоб реалізувати цю прекрасну ініціативу. Олена Гейдер є відомою своєю творчістю та невпинною енергією, і ми віримо, що її внесок допоможе нам досягти поставлених цілей.

 Основна мета нашого заходу - розкрити красу жінок для них самих, дати їм віру у свої сили та можливості. Ми хочемо, щоб кожна з них відчула себе унікальною, сильною та здатною на великі звершення. Адже кожна з них заслуговує на гідне життя, повне поваги та любові.

 Особливу увагу ми приділяємо підтримці та розвитку жіночого бізнесу, що є надзвичайно важливим і актуальним у наш час. Заохочення жінок до підприємництва та самозайнятості сприятиме не лише їхньому особистому розвитку, а й загальному піднесенню економіки нашого регіону. Ми впевнені, що такі ініціативи допоможуть створити нові можливості для реалізації потенціалу жінок, які прагнуть змінити своє життя на краще.

 Програма заходу допоможе жінкам відновити віру в себе, розвинути свої таланти та знайти нові джерела натхнення. Ми також плануємо організувати психологічні консультації, де кожна жінка зможе отримати підтримку та поради від фахівців.

 Ми віримо, що «Сила йти далі» стане важливим кроком на шляху до відновлення та процвітання для багатьох жінок, які через війну змушені були покинути свої домівки. Наша спільна робота спрямована на те, щоб ці жінки відчували себе частиною нашої великої одеської родини, де вони завжди знайдуть підтримку, розуміння та любов.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page