top of page

08.05.2024

У межах проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» проведений тренінг з розвитку власного бізнесу, під час якого були розглянуті та обговорені питання самозайнятості жінок через трансформаційну гру КешФло.

Важливою частиною тренінгу стала розробка індивідуальних фінансових стратегій та концепцій, які у майбутньому допоможуть жінкам долати непродуктивні фінансові звички. Після виявлення та аналізу проблемних аспектів, учасниці спільно працювали над створенням стратегії щодо встановлення чітких фінансових цілей, резервів та розвитку джерел пасивного доходу.

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia, у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН/Women's Peace & Humanitarian Fund (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Komentarze


bottom of page