top of page

08.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 Нещодавно ми влаштували "Жіночий бранч" у переддень жіночого свята, і це було просто неймовірно!

Ми розпочали з надзвичайно спокійної медитації, що допомогла нам зосередитися та відчути глибоку злагоду в серці. Це була чудова можливість знайти трохи часу для себе та підтримати одна одну у нашому звільненні від стресу.

Після медитації ми розіграли подарунки, що створило особливу атмосферу веселощів та радості. Кожна з нас отримала не лише подарунок, але й усмішку на обличчі та теплі слова підтримки від інших учасниць.

Далі ми провели ряд психологічних вправ, які допомогли нам краще пізнати себе та свої внутрішні потреби. Було дуже важливо поділитися своїми думками та почуттями, і ми вдячні одна одній за цю можливість зробити це в безпечному та підтримуючому оточенні.

Закінчили ми наше свято "Жіночого бранчу" справжніми смаколиками та чашкою чаю, насолоджуючись неповторними моментами спільності та злагоди.

Це був чудовий час, наповнений взаєморозумінням, веселощами та новими відкриттями. Нехай кожна з нас завжди пам'ятає, що ми сильні разом та завжди можемо підтримати одна одну на нашому шляху.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page