top of page

07.06.2023

Розширюючи горизонти: Інформаційна сесія «Травма війни» - підтримка для переселенців та працівників лікарні.

Сьогодні в СМТ Олександрівка Одеської області відбулась інформаційна сесія, яка присвячена важливій темі - «Травма війни». Цей захід був організований і проведений спільними зусиллями Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee. Ця сесія мала велике значення для внутрішньо переміщених осіб та працівників КНП «Одеська обласна психіатрична лікарня № 2 ООР», які були присутні на ній. Зустріч по справжньому розширила їхні горизонти бачення проблеми та надала необхідну підтримку.

Психолог ГР «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков, будучи сам переселенцем з Маріуполя, поділився своїм досвідом і знаннями щодо психологічної реабілітації та допомоги людям, які пройшли через травматичні події. Це дозволило учасникам сесії отримати професійні поради щодо копінг-стратегій, управління стресом, підтримки з боку родини та спільноти. Крім надання цінної інформації, учасникам сесії також була надана гуманітарна допомога від #InternationalRescueCommittee. Гуманітарна організація забезпечила основні потреби у побутових речах, гігієнічних засобах та інших необхідних матеріалах. Це було важливим кроком у напрямку полегшення болю і страждань переселенців, підсилюючи їх віру в краще майбутнє.

На завершення, хочемо підкреслити, що сьогоднішня інформаційна сесія «Травма війни» виявилася надзвичайно важливою та актуальною для переселенців та працівників лікарні в Олександрівці. Вона не тільки забезпечила їх знаннями та інструментами для кращого управління власним психологічним станом, але й стимулювала їхнє відновлення та розвиток. Вже завтра, але у Миколаєві, ми продовжимо свою роботу і допомогу людям. До зустрічи! #ГРВіраНадіяЛюбов


Comentarios


bottom of page