top of page

07.01.2024

03 січня близько 17:45 м.Снігурівка зазнала ракетного обстрілу. Близько 40 пошкоджених приватних будинків, з яких 4 будинки були знищені повністю. Чотири сімʼї взагалі залишились без даху над головою. Інші будинки зазнали значних пошкоджень. Мікрорайон повністю був знеструмлений.

  Зранку 04.01.2024, після обстеження території ДСНС, мобільна бригада соціально-психологічної допомоги виїхала на місце події, та надала першу психологічну допомогу, а 8 родин перевезли до родичів.

На даний час видали 12 гуманітарних наборів, допомагали в ремонті пошкоджених вікон, даху та фронтонів. Попередньо мобільною бригадою сформовано список на надання гуманітарної допомоги на 30 родин.

Сьогодні, за зверненнями постраждалих, приїздили на місця, де було надано консультації 8 особам та додатково роздано 6 рюкзаків із гуманітарними наборами.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page