Сьогоднішній день відзначився надзвичайно теплою подією – ми зібрали дітей ВПО та діточок із багатодітних та малозабезпечених сімей для вручення їм подарунків від громадської організації "Калина" Kalyna - Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf з Фінляндії.
Вкотре наші фінські друзі та Спілка жінок України зробили величезний внесок у створення свята та подарували дітям не лише подарунки, а й неоціненні миті радості та турботи. Щиро дякуємо їм за цей незабутній день, який заповнений посмішками та надією для наших маленьких героїв.
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_34c93c63e2ca467a8c2c9fa33a5b396d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_34c93c63e2ca467a8c2c9fa33a5b396d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_35a2c51f8b9f465d98b7bb650ac625e5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_35a2c51f8b9f465d98b7bb650ac625e5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_e38bd51d8c5b40f08d73b5552f93aa0a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_e38bd51d8c5b40f08d73b5552f93aa0a~mv2.jpg)