top of page

06.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у межах проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

06 травня 2024 року Мобільна бригада Бериславського району виїхала до села Білоусове, де провела зустріч з місцевими мешканцями. Для максимального охоплення населення, працівники бригади організували зустріч у двох різних місцях села.

Під час заходу було проведено інформаційну кампанію про протидію та запобігання гендерному та домашньому насильству. Фахівці бригади надали соціально-психологічну підтримку тим, хто постраждав від війни та потребує допомоги. Кожному було надано консультування, враховуючи його індивідуальні потреби.

Соціальний працівник провів анкетування населення та розповів про права, передбачені законодавством, щодо відновлення документів на майно та його відшкодування.

Психолог надавав допомогу особам, які сильно реагують на стрес та небезпеку, а також консультував жінок, які переживають труднощі в стосунках з рідними через зміну місця перебування внаслідок військових дій.

Медичний працівник провів профілактичні заходи щодо серцево-судинних захворювань, надав екстрену медичну допомогу, тестував бажаючих та виписав ліки потребуючим. Також допоміг перезаключити декларацію з сімейним лікарем.

Дякуємо усім, хто взяв участь у цьому заході та допоміг зробити його успішним!  #МобільнаБригада #ЗапобіганняНасильству #МедичнаДопомогаComments


bottom of page